Xiao Aqara Klimatizácia Spoločník Gateway3 Snímač Teploty ovládanie osvetlenia Funkcia Detekcie Smart Home Súpravy


Štítky: dvere papier, mi xiomi, ikon snímač teploty, mijia, mijia xiao, xiao externý snímač teploty, aqara, singel fire line smart switch, zigbee, mi xiao.

€24.72 €35.31
 • Skladom
 • w10443 • Regulácia teploty osvetlenie Detecti: 20 cm x 12 cm x 12 cm (7.87 v x 4.72 v x 4.72 v)
 • Aqara Klimatizácia Spoločník: 0,29 kg (0.64 lb.)
 • Funkcie: Slot
 • Štát Montáž: Ready-to-Go
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Číslo Modelu: Xiao Mijia Aqara Klimatizácia Spoločník
 • Gyro: NO
 • Xiao brána 3: osvetlenie Funkcia Detekcie
 • Názov Značky: Xiao
 • Rozsahu: 1

2018 Xiao Bránou 3 Aqara Klimatizácia Spoločník Brány, osvetlenie Funkcia Detekcie Pracovať S Mi Smart Home Súpravy Poznámka: pôvodný konektor je Austrálska zástrčku. 1.Zapojte Aqara klimatizácia spoločníkom v sieťovej zásuvky a používať ho s 16A, klimatizácia, plug kooperatívne, alebo to bude fungovať ako normálne gateway controller

2.Prosím, použite Mi Smart Home APLIKÁCIE priatelia v zahraničí nemohol používať Aqara APP dočasne

3.Č plug converter pre vás

Názov produktu - Aqara klimatizácia spoločník

Produkt Nie - KTBL01LM

Štandardy - Q/QLML010-2016

Dimentions - 65*65*35MM

Technickej špecifikácie - 3500W 16A 250V

Prevádzková teplota - -10\'C ~ +60\" C

Bezdrôtové typ - WIFI,ZigBee

Kombinovať Aqara\ \ 's Klimatizáciou Radič s Mi Temp & Vlhkosť Senzor umožniť širokú škálu funkcií

Aqara\ \ 's Klimatizáciou Regulátor slúži aj ako sieťový rozbočovač umožňuje prepojenie s inými u Mi inteligentné domáce výrobky umožňujúce vzrušujúce aplikácie, napr. otváracie okno vypne Klimatizácia, trasie Kocky zapne Klimatizáciu, alebo zapnutie lampy, keď niekto prejde. Vstavaný svetelný snímač úrovne, zladené s Aqara zapnutie Svetla, alebo Prepínač Bezdrôtovej komunikácie alebo Yeelight, poskytuje užitočné informácie, inteligentné osvetlenie systému. Ďalšie funkcie sú objavil vás. Diaľkové ovládanie a načasovanie rezervácie

Môžete zapnúť klimatizácia a aktivovať rýchle chladenie režim na cestu domov, váš dom bude pekný a cool,keď prídete domov na horúci letný deň.

Dynamické nastavenie teploty vytvoriť pohodlné spanie prostredie

Aqara\ \ 's Klimatizáciou radič, keď spojené s Mi Teplota a Vlhkosť, Senzor umožňuje automatické nastavenie vnútornej teploty na vaše ideálne nastavenia režimu spánku.

*Túto funkciu, musí byť zhodné s Mi Teplota a Vlhkosť, Senzor.

Uložiť silu s jasným štatistiky

Viete energie spotrebované Klimatizácia vo vašej domácnosti? Aqara\ \ 's Klimatizáciou Radič nielen vypočíta spotrebovanej energie, ale aj presne zistí skutočný výkon Klimatizácie. To tiež umožňuje šetriť energiu pomocou jasné štatistiky prostredníctvom rôznych funkcií, napríklad na diaľku vypnúť Klimatizáciu a snímač prepojenie (otvorenie okna vypnúť Klimatizáciu).

O Klimatizácia Radič a Smart Hub Domov

Aqara Klimatizácia Radič (Hub Verzia) je inteligentný produkt, ktorý ovládanie Klimatizácie s infračerveným na základe Wi-Fi a ZigBee bezdrôtový prenos technológie a ovládacie centrum z ZigBee zariadenia v inteligentných domov. To sa dosahuje úspora energií, úspory energie, pohodlný spánok, miestne ovládanie a ďalšie high-end funkcie, keď sa zhodujú s Mi ZigBee snímačov a ovládačov. Vysoko kvalitné procesu

Veríme, že inteligentné domy by mali zlepšiť váš každodenný život, šetrite energiu a byť dostatočne jednoduché integrovať s nášho každodenného života.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty