BETAFPV Lite Kartáčovaný Letu Regulátora Kompatibilný s Sliverware Firmware


Štítky: betafpv rám, rc auto diely yk4101pro, ns skrutkovač, rcm prepínač, frsky lite, dispečer letovej, cuav pixhack, yk4102pro, dsm2, frsky prijímač 9.

€14.01
  • Skladom
  • w10598  • RC Diely a Accs: Antény
  • Materiál: Kompozitný Materiál
  • Diaľkové Ovládanie Periférne Zariadenia/Zariadení: Diaľkové Ovládanie
  • Názov Značky: betafpv
  • Upgrade Diely/Príslušenstvo: Rám
  • Štyri-Pohon kolesa Atribúty: Montáž
  • Nástroj Dodávky: Montované triedy

Lite kartáčovaný FC V2 je k dispozícii.

Integrovať 25mW VTX, podpora zmeniť VTX kanál značky cez kontrolu.

Pridať LiteOSD informácie a OSD Menu.

Podpora upgrade firmware v DFU móde cez USB port.

Integrovať nadmorskej senzor ( nadmorská výška funkcia hold NIE je teraz k dispozícii).

2 RGB Led

Lite Kartáčovaný FC Používateľská Príručka

Keďže sme sa uvoľniť, ako prvý na svete whoop FC s Striebro firmware v roku 2017, táto doska sa stala tak populárna medzi FPV pilotov. Teraz sme inovovali na verzia V2 s tony zlepšenie.

Chcete použiť vaše hobby rádiový vysielač (ako Frsky QX7 / X9D atď.) na ovládanie tejto drone v Bayang protokol? Chcete dlhý rad kontrolu nad 300m? Vysoko odporúčam tento najnovšie Bayang Lite RF modul. môžete kúpiť tu https://www.ultralux.sk/item/32995628283.html?spm=2114.12010615.8148356.29.29076fb2E6x70m

Kľúčové Vlastnosti

Ako prvý na svete FC rada kompatibilný s Striebro firmware. Musí to byť veľmi jednoduchý a cenovo dostupný spôsob skúste whoop FPV racing hobby.

Úroveň podpory režimu a acro režime. Tiež má schopnosť zmeniť nastavenia pre vlastné stavia, alebo sa prispôsobiť osobných preferencií podľa stick gestá.

Je určený na prácu s aktuálnymi Drobné Whoop alebo Kotúč Inductrix rámy

Postavený v Bayang protokol rodák prijímač kompatibilný s takmer rádiový vysielač s odchýlkou firmware alebo odchýlky kompatibilný modul vysielača

Letový dispečer rada je vopred zažiaril s Striebro firmware, a pre-spájkované 55mm napájací kábel pigtail s JST-PH 2.0 konektor, AKA PowerWhoop konektor.

Špecifikácie

CPU: STM32F042

Šesť-Os: MPU6050

ESC: Všetky FETs sú dimenzované na 6.3 maximálne. Podpora 6x15mm/7x20mm/8x20mm/8.5x20mm atď motory.

Veľkosť: 26 mm x 26 mm, plne kompatibilný s Inductrix quad rám a montáž vzor

Firmware verzia: Striebro firmware

Prijímač: Bayang protokol

Napájací Kábel: 55mm, s JST-PH 2.0 konektor, AKA PowerWhoop konektor

Hmotnosť: 2,5 g

Striebro & LiteOSD

Striebro je firmware pre niektoré micro quadcopters, ktoré podporujú úrovni režimu a acro režime. Takže by ste mohli použiť na whoop FPV racing. Tiež má schopnosť zmeniť nastavenia pre vlastné stavia, alebo sa prispôsobiť osobných preferencií.

LiteOSD je tiež integrovaný v V2 dosky. Aby ste mohli nastavenie mnoho configrations podľa vašich vlastných preferencií ľahko. Spôsob zadávania OSD Menu na Lite Kartáčovaný FC je rovnaký ako Betaflight. Skontrolujte, či drone je odzbrojený pri vstupe OSD Menu na Lite 1S Striedavé FC.

Použite Režim 2 (American Režim), ako napr.

Poznámka: Na ľavej plyn stick by mali byť v strednej polohe a potom ťahajte vľavo.

Poznámka: AETR je predvolený kanál mapovanie Lite FC. Ak nemôžete zadať OSD menu, môže to spôsobiť bezkonkurenčné kanál mapovanie.

Ak používate hračka vysielač, ako LiteRadio 1, a tiež aktívne sa TOY_TX možnosť v OSD menu. Môžete zadať OSD menu, keď plyn držať v najnižšej positon.

Podporované Rádiový Vysielač

V súčasnosti zabudovaný prijímač je kompatibilný s Bayang protokol. Tu je výpis z vysielače, ktoré by mohli byť kompatibilné s touto FC dosky.

LiteRadio Vysielač

BETAFPV LiteModule RF Modulu ( s PA, rozsah >300m, oblek pre Frsky Tanaris QX7 X9D X9D Plus X12S, Flysky TH9X, Turnigy 9XR/9XR PRO)

Rádio vysielač hračka drone ako JJRC H67, Eachine E011 atď., ktoré sa pomocou Bayang protokol

Jumper T8SG rádiový vysielač

MTX-9D multiprotocol modul

Iné 4in1 multiprotocol modulu, ktoré podporujú protokol Bayang

Ak nie ste istí, či vaše rádiový vysielaè by mohli podporiť tento FC rada, pošlite nám e-mail ( [email protected]) o pomoc.

Napríklad, ak máte Frsky Tanaris QX7 / X9D rádiový vysielač a skúsiť to FC rada, stačí zapojiť BETAFPV LiteModule RF a hotovo.

Niektorí piloti by sťažnosť, že to rozhodne nie je dlhý rad FC. To stráca signál s mojím vysielač príliš často a na to, čo sa zdá byť bez uvedenia dôvodu. Tento problém je často spôsobené tým, umiestnenie antény. Mali by ste mať anténu preč z FC rada získať silnejší signál. Napríklad spustiť singal smerom nahor. Vďaka za Harley Finberg poradenstvo.

Package

1 * BETAFPV Lite kartáčovaný letu regulátora V2.0

4 * M1.2x4mm skrutky (Fit na sklade Inductrix rámu)

4 * M1.4x5mm skrutky (vhodné pre Beta75 atď 75mm rámu)

4 * Anti-vibračná ruber klapiek


Dinisadsqndqwin
2020-10-05
5/5
Everything is super. The seller solves all questions very quickly. The product fully corresponds to the description. Quality at altitude. Works without problems. Recommend.
Mokijewscy
2020-10-17
5/5
Hibátlan állapotban kaptam meg a csomagot. Remélem gyorsan megjön hozzá a kamera is, és akkor összeszerelhetem. Ajánlott.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty