Non-Jedovaté Wasp Pasce Catcher, Opakovane Solárny Fly Trap s Ultrafialové Svetlo pre Chytať Včely, Osy, Hornets


Štítky: komár solárne, hornet hmyzu, komár vonkajšie pasce, hornet papier, myš trapp, stokke tripp pasce, HORNET NEBEZPEČENSTVO, hornet pasce, trapp hudba, brúska hornet.

€8.80 €13.54
  • Skladom
  • w10887  • Číslo Modelu: Trapp Bee
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Funkcie:

【Účinné Wasp Pasce] vyzýva Na wasp pasce s podvojného tunely na pasce,zvýši šancu pritiahnuť viac hmyzu do zariadenia,budú utopiť vo vode alebo dehydrate nakoniec.

【Slnečné Ultrafialové Svetlo] vyzýva modrý UV svetla, vytvára teplé svietiť, aby prilákali hmyz,zvýšenie wasp pasca je prilákať energie.Navrhnutý solárny panel a solárne napájané batériou,to bude účtované v deň, čas a prácu v noci,a tak zabezpečiť nepretržitú kontrolu škodcov pokrytie.Nikdy sa starať o batérie!

【Jednoduchá Inštalácia] vyzýva Jednoducho pridať trochu cukru voda alebo pivo ako návnady,flip zapnite,potom zavesiť na,alebo ju umiestniť na rovný povrch.Jednoduché riešenie, ako sa zbaviť nepríjemné a nebezpečné škodcov.

【Eco-friendly & High Kvality Materiálu] vyzýva Č chemických látok alebo žiarenia,veľmi úsporné a šetrné k životnému prostrediu wasp pasce kontroly riešenie vonku.Premium ABS a PP trvanlivé nepremokavé materiálu, aby wasp pasce vhodné pre rôzne štýly vonkajšie použitie a môže normálne pracovať a efektívne izolovať daždi,snehu,ľadu,vetra,vody a hmly.

Kroky pre použitie:

1. Najprv otvorte kryt, tam je otvor tlačidlo, nastavte NA zapnuté,

2. Nainštalujte rúrky s kvapalinou, ktorá sa má lákal

3. Kryt veka, zavesiť ho na strom, alebo kde je to potrebné.

Platné životné prostredie:

Tento produkt je vhodný pre vonkajšie prostredie, ako sú parky, lúky, záhrady, pasienky, ovocné sady a poľnohospodárskej pôdy.

Poznámky:

Nie trasenie a vplyv násilne pri presúvaní prístroja, aby nedošlo k uvoľnením vnútorných častí.

Toto zariadenie je vodotesné, ale to nemôže byť namočené vo vode na dlhú dobu.

Špecifikácie:

Materiály: AKO (body) + PP (spp)

Svetelný Zdroj: UV LED

Batéria: 40mA tlačidlo batérie

Amorfný Kremík Solárny Panel: 2V 40mA

Balík obsahuje: 2*osa pasce catcher


Napísať recenziu

Súvisiace produkty