Schiff Presunúť Zadarmo Ultra Triple Action 75 Tablety Kolagén Typu II UC-II Bóru kyselina Hyaluronová Podporuje spoločné, cartiliage, kostí


Štítky: 63mm svorka, lego robíme, kolagénové masky, Tablet, kolagénové sérum, lp, výfukové potrubie, 13 palcový držiteľ, gadget tablet, elektrické tmel.

€39.37 €49.21
  • Skladom
  • w10974  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Druh: ryby
  • Pôvod: NÁS(Pôvodu)

Od Výrobcu Prehľad Produktu Presunúť Zadarmo Ultra Triple Action podporuje vaše kĺby, chrupavky a kosti len jednu tabletku, takže môžete zostať v pohybe a držať krok s každodenné činnosti, s kľúčových zložiek, vrátane Kolagénu Typu II (UC-II), proteín, nájsť v zdravých chrupaviek, kyselina hyalurónová (HA)† a bóru.

Výhody Presunúť Zadarmo Ultra Triple Action

Kolagén typu II (UC-II) pomáha chrániť kĺby a udržovať chrupavky 1 kyselina Hyalurónová (HA) je absorbovaný do spoje pre odpruženie 2 Bór pomáha udržiavať zdravé Vitamín D, Vápnik a Horčík úrovne pre zdravšie kosti. Môže zlepšiť ukľudňuje a rozsah pohybu 3 v porovnaní s 2 Glukosamín a Chondroitín 4 tabletky Ako To Funguje? Kolagén typu II (UC-II) Pomáha Udržiavať Chrupavky⊃1;

Chrupavka je tenké, elastické tkanivo, ktoré chráni kosti a robí to pre spoločné plochy na snímke ľahko cez seba. To tiež slúži ako tlmiče a maže spoločného umožňujú plynulý pohyb. Bohužiaľ, chrupavky má obmedzenú kapacitu na opravu sám z opotrebovanie každodennej činnosti. Pohyb Voľný Ultra Triple Action pomáha udržovať chrupavky. 1

Kyselina hyaluronová Vankúše a Maže Kĺby†

Pohyb Voľný Ultra Triple Action obsahuje kyseliny hyalurónovej (HA), silný forme jedného z hlavných mazacie zložky nachádzajú v kĺboch. Ako sme už starší, náš HA má tendenciu znižovať, ktoré môžu znížiť spoločné odpruženie. Keďže HA je prirodzene prítomná vo vašom tele, už máte postavený-v cesty, aby absorbovať a využiť ju. HA v Kĺbovej Tekutiny je podobné ako v molekulárnej veľkosť prirodzene sa vyskytujúce HA, a klinickej štúdii ukazuje, že keď sa užíva perorálne, táto forma HA sa vstrebáva priamo do kĺbov. 2

Bór Pomáha Udržiavať Zdravé Kosti†

Pohyb Voľný Ultra Triple Action obsahuje bór, zložka, ktorá pomáha udržiavať zdravé Vitamín D, Vápnik a Horčík úrovne pre zdravšie kosti. Pretože kĺbov prijímať ich základné živiny cez ich susedné kosti, zdravé kosti sú kľúčové pre zdravé kĺby. Jednu Malú Pilulku Glukózamín, Chondroitín tabletky vyžadujú dva oveľa väčší tabletky denne na podporu kĺbov a chrupaviek.

Pohyb Voľný Ultra Triple Action je len jeden malý pilulka deň, ktorý podporuje kĺby, pomáha zachovať chrupavky A podporuje zdravie kostí. Len Jednu Malú Tabletku kľúčové zložky sú balené do jednej malej pilulku, ktorá je ľahko prehltnúť. Pohyb Voľný, je najúčinnejší prijímať denne a dôsledne, takže jednoduchosť a pohodlie menšie tablety pridáva až v priebehu času.

Doprava:

Máme loď na svete, priamo na dosah ruky.

Prosím, aby 3 - 7 pracovných dní, poštovné byť vykonané až po zaplatení bolo prijaté. Dodávka bude za normálnych okolností trvať 2-12 pracovných dní od EMS, a 14-21 pracovných dní v Číne Post Air Mail.

Kontaktujte Nás:

Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte napísať nám e-mail. My sa ozveme čo najskôr.

O Spätnú Väzbu

Vážime si našich zákazníkov a sme veľmi vďační za vaše POZITÍVNU spätnú väzbu. Prosím, nenechávajte negatívnej spätnej väzby, bez žiadajú o pomoc, aby sme mohli problém vyriešiť.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty