Vlasy Vosk na Teplo Citlivé Farby Farbenie Vlasov, Jeden-čas Liatie Vložiť Farbivo Krém Na Vlasy, Farbenie Modrá Zelená Sivá Fialová


Štítky: farba vlasov vosk, split farbenie vlasov, zelená, sivá sivá farbenie vlasov, splat farby na vlasy, modrý tieň, ružová vinyl zábal, farby na farbenie vlasov, thermochrom, purplpurple farbenie vlasov, farebný vosk.

€3.25 €4.11
  • Skladom
  • w11282  • Množstvo: 1pc
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: Lanthome
  • Číslo Modelu: Farbenie Vlasov, Krém
  • NET WT: 60 G
  • Zložka: Farba Vlasov Vosk
  • Výroba Licencie: 8451202

Odrážky:

1、Tepla pre Farby: Na farbenie vlasov, krém má citlivé na teplo farby účinok. Keď teplota prekročí 18°C (64°F), tieň sa zmení a zobrazí svetlé odtiene.

2、Jednoduché Farbenie: Len sa farbenie vlasov, krém na požadovanú vlasy oblasti, a potom čakať na to, aby suché alebo vysušte fénom farbivo, potom vaše vlasy budú plné vitality a zmeniť farbu.

3、Vyživujú Farba Vlasov: Vyrobené s najlepšou kvalitou bezpečné ingrediencie, farbenie vlasov, krém môžete pridať očarujúce tóny na vaše vlasy a starostlivosť o vaše vlasy!

4、Ľahko sa Čistí: Utrite vlasy priebežne pomocou teplej vody, až kým farbenie vlasov je úplne odstránené.

5、Viaceré Účely: Ideálny pre ľudí, ktorí radi na farbenie vlasov s rôznych farbách, vhodné pre strany, hranie rolí, nočné kluby, maškarný strany a Halloween, Vianoce.

Funkcie:

Tepla pre Farby: Na farbenie vlasov, krém má citlivé na teplo farby účinok. Keď teplota prekročí 18°C (64°F), tieň sa zmení a zobrazí svetlé odtiene.

Jednoduché Farbenie: Len sa farbenie vlasov, krém na požadovanú vlasy oblasti, a potom čakať na to, aby suché alebo vysušte fénom farbivo, potom vaše vlasy budú plné vitality a zmeniť farbu.

Vyživujú Farba Vlasov: Vyrobené s najlepšou kvalitou bezpečné ingrediencie, farbenie vlasov, krém môžete pridať očarujúce tóny na vaše vlasy a starostlivosť o vaše vlasy!

Ľahko sa Čistí: Utrite vlasy priebežne pomocou teplej vody, až kým farbenie vlasov je úplne odstránené.

Viaceré Účely: Ideálny pre ľudí, ktorí radi na farbenie vlasov s rôznych farbách, vhodné pre strany, hranie rolí, nočné kluby, maškarný strany a Halloween, Vianoce.

Špecifikácia:

Čistý obsah: 50 ml

Balenie Zoznam:

1*Thermochromic Farby Farbenie Vlasov, Krém

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky do 7 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.

Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.

My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.


Velrose1
2021-01-29
1/5
Visiškai jokio efekto

Napísať recenziu

Súvisiace produkty