Unhairing Valček Pet Vlasy Odstránenie Navi Pet Hair Remover Valec Nepúšťa Vlákna Žmolky Odstraňovač Quitar Pelos De Animales Navi Mlyn


Štítky: elektrická gitara cestovanie, jade húb, odstraňuje žmolky prenosné, koberec valček, taška filter, 2way vlasy pet odstraňovač, nepúšťa vlákna remov, zvieracie chlpy odstrániť valček, massag valček, mačka iq.

€4.02 €7.44
  • Skladom
  • w11303



  • Štýl: manuál
  • Číslo Modelu: Pet Vlasy Odstránenie Navi Pet Hair Remover Valec Nepúšťa Vlákna
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: Bzoosio
  • Materiál: Plastové
  • Použitie: Oblečenie

Pet Vlasy Odstránenie Navi Pet Hair Remover Valec Nepúšťa Vlákna Žmolky Odstraňovač

Popis:

Toto je posledný pet hair remover navi budete niekedy kúpiť!

To bude trvať navždy!

Ak máte psa alebo mačku, alebo iné zvieratko, ktoré vrhá svoje kožušiny, potom budete vedieť všetko o kožušinu alebo vlasy, ktoré dostane zanechal. Naše magic obojsmerná Opakovane použiteľných Pet Kožušiny Odstraňovač bude hrozné úlohou čistenie kožušín a nepúšťa vlákna, celkom hračka. Dvojsmerný pohyb bude vyzdvihnúť akýkoľvek druh kožušiny mnoho krát rýchlejšie

ako tradičné nepúšťa vlákna kefky by.

Pozrite sa na to v akcii!!! Jednoducho pohybovať sa a dozadu pohybu a bude to vyzdvihnúť všetky vlasy, žmolky a prachu. Otvorte úložný priestor a hoďte, čo sa zhromažďujú v koši!

VÝHODY :

-JEDNODUCHÉ a ĽAHKÉ vyprázdňovanie - Odstránenie nežiaducich pet srsť, vlasy alebo žmolky z oblečenia, nábytku, čalúnenie, auto sedačky a koberec nebola nikdy viac efektívne.

NÁKLADOVO EFEKTÍVNY - Nikdy kúpiť žmolky valčekom alebo nahradenie kotúčoch stále znova!

OPAKOVANE S DVOMA SPÔSOBOM POHYBU - Opakovane použiteľné, jemné a ekonomických dizajn – účinné obojsmerná navi jemne odstraňuje pet kožušiny a nepúšťa vlákna bez poškodenia vaše oblečenie a nábytok. Naše Pet Žmolky Remover je ideálny Ochlpenia, ktoré môžete použiť, nech ste kdekoľvek.

PRENOSNÉ, ĽAHKÉ A ODOLNÉ - Vziať kamkoľvek pôjdete!

Užitočné -Hair Brush:

To môže byť použité aj na zber zvieracích chlpov, obliečky, vata na miestach: oblečenie, pohovky, posteľná bielizeň, koberce, deky, rada alebo závodná sedadlá.

Jednoduché a Ľahké Použitie:

Robustné ABS trupu dizajn s použitím PP roll a nylonovou kefou; S krátkym a rýchle vytvorenie magic statickej elektriny, a valčeky zachytiť všetky zvieracie chlpy a bavlna, zamat v prachu kontajner.

Žiadne Batérie alebo Zdroja Vyžaduje:

ŽIADNY elektrický výkon, potrebný, nie je lepiacou páskou alebo nálepky určené; To nie je potrebné meniť batérie a často to nebude zvýšiť náklady na použitie.

100% Opakovane:

Dajú sa použiť viackrát. Použite vlhkú handru na utretie po každom použití. Nie umyte povrch štetcom priamo s vodou.

Ľahko sa čistí:

Po používať, chĺpky môžu byť jednoducho odstránené z nádrže.

Ľahko sa prenášajú:

Malý a ľahký tvaru, je to pohodlnejšie pre chovateľov mať pet vlasy kefou doma, dokonca aj s pet pri cestovaní s ním; môžete Si ho vziať kamkoľvek so sebou. Efektívne a ľahko sa udržiavajú.

Manuál :

1. Len prevaľovať a späť na gauči, posteľnú bielizeň a iný nábytok povrchy.

2. Jemne stlačte tlačidlo na otvorenie krytu.

3. Odstránenie všetkých zvieracích chlpov z koša.

4. Zatvorte kryt.

Balenie Obsahuje:

1x Sticky vlasy

1x štetec


Napísať recenziu

Súvisiace produkty