Remeslá a Umenie Deti Remesiel Vianočný HOBBY Hračky pre Deti Hliny Album Fotografií Nastavenie 3D Farebné Práce Darčeky Vzdelávacie Hračky


Štítky: prejsť foto rámček, remeslá materiálov papiere, pre remeselníci, remeselné práce, vývojové náučné hračky, remeslo, výrobky detí, hračky, dyi auta, plavidlá dieťa, dieťa hračku.

€12.04 €20.75
  • Skladom
  • w1147  • Tému: Zvieratá & Príroda
  • Certifikácia: Čína certifikované (3C)
  • Vekové Rozpätie: 14 Rokov & Up
  • Druh: pvc rám
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: LYONAVA

DIY Hračky pre Deti Super Ľahký Hliny Foto Rám 3D Farebné Blato Vianočné Darčeky Vzdelávacie Deti Umenie, Remeslá Hračky

Funkcie:

1.Ľahko sa učiť.Podrobné kroky, jednoduché začať.Aby deti cítiť viac zábavy a splnené.

2.Kompletné materiály, príslušenstvo, nástroje.Hlina je kvalitné a módne.

3.Foto rámček s podporou, môžete postaviť na stôl.

4.Hlina nemá žiadny zápach, a bol vystavený viac bezpečnosti liečby, aby bolo mäkké a nie bolieť ruky

Tipy, aby sa hlina:

1.Hlina je vzduch-sušené prirodzene. Počas používania, vziať toľko, koľko chcete. Dajte ju v ziplock taške, ak ju nepoužívate. Neotvárajte je vo vzduchu, aby ste zabránili vysychaniu. Hlina umiestnené na stôl, môžete použiť držať film alebo vlhkou handričkou. Chrániť hliny.

2.Po pobyte vo vzduchu veľmi dlho, pevný film tvorený na antukovým povrchom môže byť odlepené, votrite ho trochu, potom tesnenie s plastovou fóliou, a potom votrite ho znova a znova, až kým hlina obnoví.

3.Môžu byť umiestnené v chladničke čerstvé-vedenie izba pre lepšie výsledky (pečiatka a udržiavať ju v čerstvom-vedenie taška na vonkajšej časti hliny.

4.Keď sa hlina je suché, pridajte niekoľko kvapiek vody a hniesť, a že to bude slabnúť na prvom mieste. Miesenie hliny ešte niekoľkokrát bude obnoviť pôvodnú farbu a mäkkosť, takže ho možno používať opakovane. Toto nie je možné úplne suché hliny. Už obnovená, že to bude dlhodobé zachovanie prácu, ale musí byť vodotesná.


M Leichtnam
2020-12-20
5/5
The child is happy. Before the new year, well done.
Filkus65
2021-01-24
5/5
Perfect! Thank you :)
Paralelniy
2020-12-01
5/5
Super
Fghfhhgfhghh
2020-10-17
5/5
Excellent set, delivery very quickly

Napísať recenziu

Súvisiace produkty