Údaje Žaba PUBG Mobile Káblové Herné Klávesnice, Myši Converter Pre PS4 Xbox jeden/360 Nintendo Prepínač PS3 Konzoly/Android Systerm


Štítky: hry a dym ps4, kulisu pre birthday party, prípade nintend prepínač, jeden xbox, radosť con nintendo prepínač, sy pubg, Ovládanie, väzby nintendo, krásy bee, hra nintendo prepínač.

€11.32 €18.86
 • Skladom
 • w192 • Package: No
 • Typ 2: Pre Android systerm
 • Funkcia 2: Mobile Gamepad USB Prijímač, Adaptér
 • Funkcia 3: Pre Xbox jedna Séria Konvertor
 • funkcia 3: Klávesnica a Myš Adaptér
 • Typ Rozhrania: USB
 • Funkcia 4: Podpora najčastejšie FPS hry
 • Typ 1: Pre PS4/PS3/Switch/Xbox jeden/360
 • Funkcia 6: Plug and play konvertor
 • Funkcia 5: Gamepad Radič Adaptér
 • Názov Značky: ÚDAJE ŽABA
 • Funkcia 1: Klávesnice Myši Konvertor
 • Druh: Gamepads
 • Kompatibilné Značka/Model: Microsoft
 • MicroSoft Model: Xbox Jeden
 • Číslo Modelu: Pre PS4 Xbox jeden Nintendo Konzoly Prepínača
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Model: PUBG Mobile Gamepad

Poznámka: Rôzne zariadenia majú rôzne prevodníky, prosím, zvoľte správny converter, ďakujem!

L1 R1 Spúšťače PUBG Mobilný Herný ovládač

ÚDAJE ŽABA Y2 HDMI Bezdrôtový Video Herný ovládač

ÚDAJE ŽABA je najnovšiu verziu gamepad, cítite veľmi retro s detstve chuť? Myslím, že odpoveď musí byť! Našej filozofie dizajnu vychádza z trendu a trend krát, a všeobecne prijíma stanoviská zákazníkov zaviesť túto kontrolu rukoväť pre každého!

Stavať v 620 Mini Retro Video Hry Konzoly Podporu AV výstup

Sme starostlivo pripravuje 620 klasické detské hry pre kupujúcich (Niektoré hry sú opakujúce sa , prosím, pochopiť ) môžete hrať s priateľmi a rodinou a relax počas voľného času!Dáva tie najlepšie herné zážitky!

Prevádzkové pokyny:

Typ-C (DC 5V):Všeobecne platí, že žiadne ďalšie napájanie je potrebné. Ak potrebujete prevádzkovať viac citlivo, pomocou mechanického klávesnice alebo klávesnicu s farebné svetlá, môže byť potrebné dodatočné príkon. 1. Pred pripojením skontrolujte, či chcete povoliť USB pripojenie hernej konzoly. Postup: V počítači, kliknite na tlačidlo Nastavenia-Periférne Zariadenia-Controller-Spôsob Spojenia-Použitie kábla USB ak chcete otvoriť spojenie cez USB. 2. Typ-C (NS/X-box/PS): slúži na pripojenie USB rozhranie herné konzoly vstup rukoväť.Keď tento indikátor svieti, je pripojenie úspešné 3. USB (Regulátor): pôvodný PS4/Xbox regulátor musí byť pripojený (ak to nie je originál, nemôže byť uznaná. Pôvodný PS4/Xbox controller musí byť v vypnutý stav).Keď tento indikátor svieti, je pripojenie úspešné Poznámka: Nintendo Prepínač nie je potrebné na pripojenie regulátora, len keď potrebujete upraviť nastavenia tlačidla, budete musieť pripojiť radič 4.USB (Myš/Klávesnica): Ak ste si zakúpili sadu, môžete sa priamo pripojiť na naše 2.4 G prijímač, alebo priamo pripojiť vlastnú klávesnicu a myš.Keď tento indikátor svieti, je pripojenie úspešné 5.PS4/PS3: Po ukončení, stlačte tlačidlo PS pôvodného PS4/PS3 ovládač, klávesnica bude fungovať

Plug and play converter, žiadne nastavenia, potrebné

Herné Klávesnice, Myši Converter PUBG Mobile Gamepad Radič USB Adaptér Pre Nintendo Prepínač/PS4/XBox Jeden/Xbox 360/PS3

Podpora Nintendo Prepínač/PS4/XBox Jeden/Xbox 360/PS3

Tento produkt je hlavne vhodný pre klávesnicu a myš káblové pripojenie pre Nintendo Prepínač/PS4/XBox Jeden/Xbox 360, hry pre herné konzoly prevádzky, zvlášť vhodný pre hranie FPS hier. Plug and play, môžete priniesť PC herný zážitok do svojho telefónu, umožňuje kontrolu mobilné hry pomocou vlastnej klávesnice a myši. Viac motivácie pri hraní hier, zvýšiť svoje víťazstvo .

Dá najlepšie cit pre hru.

Ak používate mechanické klávesnice alebo klávesnicu s farebné svetlá, možno budete potrebovať ďalšie DC 5V príkon.

Jednoduchá obsluha

USB rozhranie označený rukoväť rukoväť rozhranie pre pripojenie k pôvodnej gamepad a musí byť káblové pre použitie.USB rozhranie označené Klávesnica/Myš je klávesnica a myš rozhranie pre pripojenie myši/klávesnice na prevodník.

Plug and play converter, žiadne nastavenia, potrebné

Ak sa vám nepáči predvolené nastavenia, na tom nezáleží, môžete prispôsobiť tlačidlá, kroky sú nasledovné:

Klávesnica nastavenie režimu prevádzky pokyny

1. Stlačte na klávesnici kláves F11 a F12 zároveň vstúpiť do režimu nastavenia. Nastavenie režime, ktorý zodpovedá stavu LED je vždy zapnuté. 2. Najprv stlačte a pridržte funkčné tlačidlo o rukoväť, stlačte tlačidlo na klávesnici alebo myši sa dá nastaviť (tlačidlo podporuje iba jedno tlačidlo zodpovedajúce funkcii), 3D joystick je hore, dole, vľavo a vpravo. Zatlačte na konci (podporuje hornej, dolnej, ľavej a pravej smeroch), kríž kľúč sa nachádza v hornej, dolnej, ľavej a pravej smeroch. 3. Potom uvoľnite tlačidlo o rukoväť, stlačte na klávesnici kláves F11, F12 zároveň vstúpiť do režimu nastavenia, nastavenie režimu LED je vypnutá. Tlačidlo nastavenie prevádzky je ukončené. Poznámka: Ak nechcete, stlačte rukoväť function počas procesu stanovovania, tlačidlo funkcie pôvodne stanovená na klávesnici alebo myši sa vymažú.

Myš nastavenie režimu prevádzky pokyny

1. Stlačte na klávesnici kláves F11 a F12 zároveň vstúpiť do režimu nastavenia. Nastavenie režimu sa stav LED je vždy zapnuté. 2. Zatlačte doľava 3D alebo pravý 3D smerom dole (hore, dole, doľava a doprava), trasenie príslušného smeru v 3D, a potom posuňte myš (iba myš podporuje funkciu ľavého 3D alebo právo 3D) 3. Stlačte na klávesnici kláves F11 a F12 zároveň zadajte nastavenie prevádzkového režimu. Nastavenie režimu LED je vypnutá, myš je hotové a potom prejde do režimu nastavenia, a myš nastavenie režimu prevádzky je ukončené. 4. Citlivosť myši výber: F12 + 1 je najnižšia citlivosť F12 + 9 najvyššiu citlivosť. 1-9 je numerická kľúčové slovo vyššie anglický list. Poznámka: nastavenie obsah sa uloží automaticky, ak opustenie režimu nastavenia.

Kvalitný a dobrý servis:

Milí priatelia! Ďakujem vám veľmi pekne za návštevu DataFrog Obchode!Vzhľadom na súčasné meškanie v globálnej expresné doručenie, Pozemky nie je možné dodať v požadovanom čase. Aktuálny čas doručenia je o 35-90 dní. Aby nedošlo k odkladu doručenie vašich zásielok na dlhú dobu, odporúčame vám vybrať "www.ultralux.sk Štandardná Doprava". Väčšina krajín je možné dodať v 7-25 dní!Ak presiahnuť lehoty dopravy platformu záväzok, že bude náhrada rýchlo!!!


Nesia2794
2020-11-18
5/5
Seller is correct, working properly!
Andymar 1995
2020-10-16
5/5
Item as described. Yet to test the features of the device with XBox One.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty