Maxglam Surové Indické Panenské Ľudské Vlasy Väzbe Zväzky Rovné Krátke, Dlhé Vlasy Rozšírenie Prírodných Farieb pre Čierne Ženy 3 Zväzky


Štítky: príslušenstvo indiekid vlasy, brazílsky vlasy parochňa, 30 palec brazílsky vlasy, bling vlasy, parochne, brazílsky ľudské vlasy rozšírenie zväzky, 24 palcový peruánskej vlasy, ľudské vlasy bundlls, indické panenské vlasy predaj, 1b 613 čipky uzavretie, queena vlasy.

€87.31 €174.62
 • Skladom
 • w336 • Textúra: Rovné
 • Materiál Triedy: Panenské Vlasy
 • Chemické Spracovanie: Permed
 • Najdlhšie Vlasy Podiel: >=5%
 • Môže Byť Permed: Áno
 • Súčasťou Dizajn: Zadarmo Časť
 • Názov Značky: MAXGLAM
 • Vhodné Umiera Farby: Všetky Farby
 • Balenie: 3 ks Útku
 • Ľudské Vlasy Typ: Indické Vlasy

Maxglam Surové Indické Panenské Vlasy Rovné Ľudské Vlasy Väzbe Zväzky Rozšírenie Prírodných 3ks Farba Doprava Zadarmo

Informácie o výrobku Materiál: Surové Indické Vlasy s Neporušenú a v súlade Kožičky Útku Konštrukcia: Dvojvrstvové Stroj Útku, vystužené elegantné a pevné Farba: Prírodná Farba 1B Kvality: Bez Spleti Žiadne Prelievanie, by Mohli byť farebné, bielené, permed, restyle Životnosť: Trvať asi dva roky s náležitou starostlivosťou Package: 3ks Wefts dodacia lehota: 3-5 Dní po celom svete Doprava Zadarmo.

Premium Kvalita Maxglam Premium Panenské Vlasy Má luxusné & Flowy Pocit S Šplhať Lesk Prírodné Ľudské Vlasy Zväzky Bez Chemických Procesov A Č Kukurica-Chip Vôňa

Vynikajúca Prispôsobivosť, Môže Byť Bielené, Farbené S Veľkou Výkon Možno Permed, Inovovaný Na Rôznych Kučery, Aby Váš Štýl Viac Flexibilné Vynikajúca Technika Všetky Kožičky, Sú Jedno-Smerový Na Zabránenie Spleti, Ktorá Vám Mäkkosť A Lesk S Najvyšším Pružnosť. Pevne & Silné Posilnené Dvojité Vrstvy Útku, Aby Sa Zabránilo Uvoľňovaniu. Na Sebe Viac Pohodlné A Bezpečné. Plný Hrubé Konce, Zdravé Koniec Bez Sucha a Minimálne Krátke Vlasy, Takže Je krajšie A Trvácnejšie.

Po celom svete Doprava Zadarmo Oblasti Odhadovaný čas, USA/CA 2-3 pracovných dní Európskeho 3-5 pracovných dní, v Južnej Afrike 15 dní (loď DPEX) Iných krajín Afriky 7 až 15 dní Kindy poznámka 1.Prosím, nepoužívajte žiadne KIAHNE. box, tento balík môže byť stratené. 2.Použite, prosím, Fyzickú adresu, a uistite sa, že je tam niekto prihláste sa pre balík "Dovolenka na dvere", tento balík môže stratil na vysoké riziko. 3.Odporučíme u opustiť vaše telefónne číslo. DHL kontaktovať. 4.Vzhľadom na bezpečnostný problém, ktorý je stále viac a viac ťažké sa v nejakej oblasti, NIE sme ZODPOVEDNÍ za balík stratil v týchto prípadoch: a. Doručovacia adresa nie je jasné, alebo zle, DHL nebude schopný nájsť. b. Nikto sa môcť prihlásiť na balíček a DHL nechať na dvere, balík ukradnuté c. Podpísané niekto neviete, čo znamená škodlivý ukradnuté Sme sa byť ZODPOVEDNÝ za týchto okolností a úplné vrátenie: 1. Dali sme nesprávnu adresu, ktorá nezodpovedá ur uvedenú adresu 2. DHL doručenie na inú nesprávnu adresu namiesto ur uvedenú adresu. Storno 100% Záruka vrátenia Peňazí na jednotlivé položky. Prosím kontaktujte nás v 7days po vašom prijatí položky(položiek). Vrátenie bude poskytnuté po item(s) bol poslaný späť v pôvodnom stave. Žiadne náhrady/výmeny pre vlasy je nainštalovaný, strih, farbené, umývať alebo akékoľvek poškodenie & procesu, prosím, pochopiť) Peniaze budú vrátené do 3 pracovných DNÍ po tom, čo sme dostali vlasy so PÔVODNOM STAVE. Spätnú väzbu a Po-Predajný Servis, Sme sa veľmi ocenili, ak u nás odchádzajú 4 alebo 5 hviezdičiek POZITÍVNE ohlasy. Váš dobrý prehľad je veľké povzbudenie pre náš ťažko pracujúcich zamestnancov. Ak nie ste spokojní s položku, ktorú dostal, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. Chceli by sme pracovať s u spoločne vyriešiť akýkoľvek problém. Maxglam NIKDY/nemal NIKDY KÚPIŤ PRE DOBRÝ PREHĽAD , prosím pochopiť. Všetky po predaji problém, kontaktujte nás prosím bez váhania. Pomôžeme u vyriešiť na základe našich vrátenie peňazí :)


Napísať recenziu

Súvisiace produkty