TUYA Termostatické Radiátorové Ventil TRV Regulátor Teploty Smart Radiátorový Termostat Ventilu Podporu Alexa, Domovská stránka Google


Štítky: termostat hlavu ventilu, smart home, termostat wifi, miestny termostat, termostat, homekit radiátorový ventil, centrálne termostatické hlavice, dvere tuya smart, smart valv, termostat zigbee.

€24.48 €36.54
 • Skladom
 • w51585 • Maximálny trasy:
 • Podpora 2: alexa
 • Názov Značky: SHOJZJ
 • Rozsah zobrazenie teploty: 0~70 Celzia
 • Podpora: Asistent Google
 • Aplikácia: inteligentný život
 • Moc: 3*2 AA* 1,5 V alkalické batérie
 • Číslo Modelu: 378RT
 • Displej presnosť: 0.5 Celzia
 • Maximálny Prúd: 90mA
 • Spustený program: Nastaviť na 1 týždeň ako cyklus
 • Príkon: 4.5V
 • APP2: tuya
 • Veľkosť(mm): 66*52*82+20 mm
 • Predvolený rozsah teploty úprava: 5~35 Celzia
 • Sonda, senzor: NTC(10k)1%
 • Spôsob Pripojenia: zigbee

Tuya ZigBee 3.0 Smart Programovateľný Termostat Ohrievača Regulátor Teploty Vykurovacej Presné Batérie Powered TRV Kontroly Podporu Alexa, Domovská stránka Google ŽIVOT TUYA

Na termostatické radiátorové ventil je špeciálny ventil sa používa v spojení s vykurovania radiátorov. Smart Tuya ZigBee radiátorový termostat: radiátorový termostat 1.6 palca modrý podsvietený LCD displej a 5 tlačidiel, aby čítanie a nastavenie hodnôt v tme jednoduchšie S LCD digitálny displej. Pozostáva z troch AA batérie a je špeciálny ventil sa používa v spojení s radiátory. Vnútorné teploty je nastavený umelo, ktorý sa používa hlavne v podlahové vykurovanie systém na ovládanie otvárania a zatvárania rúr. Prietok cez radiátor môže byť nastavená bez vonkajšej teplej vody, aby sa dosiahla konštantná teplota v miestnosti. Priamo ovládať vody ventil bez inštalácia pohon a ovládanie teploty ventil. Je vhodný na elektrický pohon časť kúrenie elektrické pohon z pobočky ventil, malý ventil a dynamické vyvažovanie ventil. Maticu spojenie inštalácie metóda je jednoduchá a rýchla inštalácia a jednoduché rozoberať.

Parameter:

Napájanie: 3*2 AA* 1,5 V alkalické batérie(Nie Include) Maximálny prúd:90mA Pracovná teplota:-10~60°C, Displej, presnosť::0.5℃ Predvolený rozsah teploty nastavenie:5~35°C, Sonda, senzor::NTC(10k)1% Rozsah zobrazenie teploty::0~70°C, Závit veľkosť:M30*1.5 Izolačné podmienka: v Normálnom prostredí Veľkosť(mm):66*52*82+20 mm Spustený program: Nastaviť na 1 týždeň ako cyklus Maximálne trasy:4.5 mm

Package Listing:

1 * Radiátorový Termostat 1 * Taška na Príslušenstvo 1 * užívateľská Príručka

A Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub je Potrebné pracovať s

V ZigBee bezdrôtový rozbočovač je potrebné, aby sa pripojí k ventilu ,ako aj rôzne ZigBee inteligentných produktov, ktoré sa ukázali byť most a riadiace centrum pre inteligentné domy,ktoré zohráva nezastupiteľnú úlohu pre všetky ZigBee produktov a realizuje celý prepojenie vášho domu,veľmi dobré suplovanie pre nestabilné WiFi siete.

Hlas a Diaľkové Ovládanie pre Tuya ZigBee Wireless Gateway

Podporuje Aplikáciu diaľkové ovládanie prostredníctvom svojho inteligentného telefónu,spolu s hands-free hlasové ovládanie prostredníctvom Alexa a Google Asistent po úspešnom pripojení ventil "Smart Život "App na základe jedného Tuya ZigBee Wireless Gateway.

Smart Tuya ZigBee APLIKÁCIE diaľkové ovládanie

Na základe úspešne pripojenie na ventil "Smart Život" aplikácie, podpora pre diaľkové ovládanie aplikácie cez smartphone

Programovateľné Plán s Týždenné Programovanie Výber

Podporuje manuálne nastavenie 5+2,6+1 a 7 dní týždenný plán pre možnosť poskytnúť vám maximálne pohodlie pre rôzne situácie a nastavenie prispôsobiť rozvrh pre váš dom, teplota.Podporuje manuálne nastavenie 5+2,6+1 a 7 dní týždenný plán pre možnosť poskytnúť vám maximálne pohodlie pre rôzne situácie a nastavenie prispôsobiť rozvrh pre váš dom, teplota.

Ovládať Viac S Jedným Bezdrôtový Rozbočovač

Podporuje Jeden ZigBee Bránou Hub na kontrolou maximálne 50 ventily

Jednoduchá Inštalácia

Matica spojenie spôsob inštalácie, jednoduchá a rýchla inštalácia, vhodné rozoberať.

Elektrické kúrenie pohon z pobočky ventil, malý ventil a dynamickej rovnováhy ventil. Vhodný na bývanie, obchodné centrum, hotel kúrenie a centrálnu klimatizáciu regulácia teploty, izbovej teplote kontroly.

Je s tromi oddielmi AA batérie,čo je špeciálny ventil pomocou kooperatívne s vykurovania radiátorov.Umelo nastavenie vnútornej teploty, používa hlavne v podlahové vykurovanie systém na ovládanie otvárania a zatvárania potrubia.

Q&A:

1. Otázka: môžem používať vlastné hub pre pripojenie ventilu? Odpoveď: Nie, tento radiátor termostat môže byť použitý iba s Tuya ZigBee wireless gateway hub, sme poskytli zariadenia 2. Otázka: môžem nastaviť termostat na displeji v Celzia? Odpoveď: Nie, to môžu byť zobrazené len cez zobrazenie teploty v stupňoch Celzia. 3. Otázka: môžem svoj vlastný plán? Odpoveď: Áno, naše termostat je programovateľné. Môžete nastaviť plán voľne. 4. Otázka: môžem ovládanie termostatu, ak nie som doma? Odpoveď: Áno, po úspešnom pripojení na hub, môžete ovládať pomôcky na aplikáciu v mobile. 5. Q: Má tento termostat mať obrazovku uzamknutia, aby sa zabránilo hostí, alebo deti z manipulácie s nastavenia? Áno. Má plne zamknuté režim, ktorý zabraňuje deti od vykonania akejkoľvek zmeny alebo misoperations. 6.Otázka: neobsahuje batérie? Odpoveď: Nie, vzhľadom na prepravné obmedzenia, výrobok nie je vybavený batériou.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty