ZigBee Inteligentný Termostat Programovateľný komã © tou je 2p 4P fan coil Regulátor Teploty Kompatibilný s Tuya APP Remote Alexa Google Ovládanie


Štítky: smart zigbee, ovládanie teploty, termostat wifi, termostat, miestny termostat, radiátorový ventil zigbee, termostat wifi xiao, aqara, termostat tuya, moeshouse prepínač.

€18.04 €25.05
 • Skladom
 • w51667 • Potrubia podpora: 2pipe,4pipe
 • Set Temp: 5 - 35°C
 • prevádzka: Dotykový Displej
 • Zdroj Napájania: AC95~240V,
 • Senzor: ntc10k
 • Displej: LCD
 • Rozlíšenie: 0.1°C
 • Prúdové Zaťaženie: 3A
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Funkcia: zigbee
 • Číslo Modelu: 002AL/ELZigBee
 • Druh: priestorový termostat
 • Kontrolu objektu: ventilátor a ventil
 • Príkon: 200w

Smart ZigBee Termostat Funkčné vykurovacieho systému s protokolu ZigBee postavený pre inteligentné ovládanie fan coil a ventil, spínač, nastavenie studenej a teplej teploty, poskytuje maximálny a komplexné pohodlie do vášho inteligentného života na dom teploty, so zameraním na výrobu jednoduché. Funkcie 1. Zigbee WIFI mobilných APLIKÁCIÍ na diaľku ovláda domov teploty. ZigBee termostat Musí pracovať s Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub--ZigBee bezdrôtový rozbočovač je potrebné, aby sa pripojí k termostatu ,ako aj rôzne ZigBee inteligentných produktov, ktoré sa ukázali byť most a riadiace centrum pre inteligentné domy a hrá nezastupiteľnú úlohu pre všetky ZigBee produktov a realizuje celý prepojenie váš dom,sa ukázalo byť naozaj dobrý suplovanie pre nestabilné WiFi siete.Jednoducho pridať termostat do ZigBee hub po pridaní rozbočovač do Inteligentného Života/Tuya App. 2. 0.5°C Presnosť udržuje teplotu do vami určenej úrovni. 3. Údaje pamäte, keď je vypnuté napájanie 4. 5+2 štyri obdobia programovateľné maximalizovať komfort a ekonomiku. 5. Vytvoriť termostat skupiny na centrálne ovládanie. 6. Integrovaný s Amazon Echo, Google Domov, Tmall Džin, IFTTT Po úspešnom pripojení k "Inteligentný Život" žiadosť, potvrdenie pridať zigbee termostat na Tuya ZigBee wireless gateway hub, podporujúcimi diaľkové ovládanie aplikácie cez smartphone, a hands-free hlasové ovládanie pomocou Alexa a Google Asistent 7. Podpora Zariadení, Zdieľanie vašej rodiny alebo priateľov. 8. Všetky nastavenie jazykov, synchronizovať si časové pásmo, adresu a jazyk. 9. Žiadny limit na pridať miestnosti, Podpora Smart prepojenie Scény. Technické parameter

Q&A: Otázka: môžem používať vlastné rozbočovač na pripojenie s termostatom? Odpoveď: Nie, tento termostat môže byť použitý iba s Tuya ZigBee wireless gateway hub, tak v ponuke máme sadu dvoch na váš nákup. Otázka: Môže sa tento termostat nastaviť na stupne Fahrenheita displej? Odpoveď: factory defaults poslať teplota v stupňoch Celzia. Fahrenheita displej musí byť prispôsobený. Otázka: môžem program, plán sám? Odpoveď:Áno,naše termostat je programovateľné.Ste schopní program svojho plánu slobodne,s 5+2 4-obdobie plán voliteľné. Otázka: môžem ovládanie termostatu, ak nie som doma? Odpoveď:Áno,po úspešnom pripojení na hub, potom budete schopní ovládať vaše zariadenie na váš smart phone. Q: Má tento termostat mať obrazovku uzamknutia, aby sa zabránilo hostí, alebo deti z manipulácie s nastavenia? Odpoveď:Áno. Má dieťa zámok tlačidlo v Aplikácii, ktorá zabraňuje akejkoľvek zmeny alebo misoperation deti. Otázka:Má podporu na ovládanie prostredníctvom hlasových povelov? Odpoveď:Áno, je kompatibilný s Alexa a Google Domov pre jednoduché ovládanie hlasom.

002ALzigbee(komã © tou je 2p) 002ELzigbee(4p)

Dve Rúry: Studenej a teplej rúry zdieľania potrubného systému. Každá skupina zvitkov Ísť a out Štyri Rúry: studenej zaujíma série potrubných systémov, horúce zaujíma série potrubných systémov, ktoré sú použité samostatne. Fan Coil môže byť spojený s 5, 6 a 7 terminálov! 4 skúmavky Ventilov môže byť spojený s 3 a 4 terminály (studená ventily), 1 a 2 svorky (hot ventily). 9 písm. L) a 8 (N) je sila pripojovacie svorky. Fili di installazione dovrebbe essere scelto za essere o 1,5-2,5 mm2 filo duro. Si prega di giustamente collegare som fili rigorosa secondo lo schémy di collegamento. Non cestovného acqua, fango e altri detriti v il termostato, altrimenti danneggiare il termostato. 1 * termostat 2 * montážne skrutky 1 * užívateľská príručka pre termostat (v angličtine)


Napísať recenziu

Súvisiace produkty