Nový Príchod Skutočnej Fujifilm Instax Zdieľať SP-3 Mobile Printer Okamžité Film Photo Instax Námestie SQ Tlačiarní, Čiernej a Bielej Farby


Štítky: instax mini, instax mimi, pivo hodiny, filmu instax mini, fujifilm, okamžité tlačiareň, instax tlačiareň, mia fotoaparát na film, cam okamžité, instax mini 9 filmu foto.

€131.90 €188.42
 • Skladom
 • w51940 • Tlačiareň Farby: Čierna / Biela (voliteľné)
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Certifikácia: CE
 • Typ Kamery: Instantné Fotoaparát
 • Film: FUJIFILM Instant Film "instax NÁMESTIE" (Nie je súčasťou)
 • Veľkosť Obrazu: 62mm x 62mm
 • Zdroj Napájania: NP-50
 • Číslo Modelu: Instax Zdieľať SP-3 ŠTVORCOVÝCH Tlačiareň
 • Súbor Typ: Fotoaparát Len
 • Close-up Objektív: No
 • flash: Áno
 • Rozmer: 116mm x 130.5 mm x 44.4 mm (s výnimkou projekcie)
 • Názov Značky: fujifilm
 • Špeciálne Funkcie: ŽIADNE

Nový Fujifilm Instax Zdieľať SP-3 SQ Smartphone Tlačiareň

Funkcia 1: Tvorivé Vytlačí z Smartphone. z Smartphone

Vyberte vaše najlepšie zábery zo svojho inteligentného telefónu a získať instax vytlačí len prenos záberov z aplikácie SP-3 cez Wi-Fi pripojenie.

Môžete tiež tlačiť Snímky z vášho Instagram, Facebook, Weibo, Google Fotografie, flickr a Dropbox účty.

Poznámka: Priame spojenie funkcie pre digitálne fotoaparáty FUJIFILM bude k dispozícii okolo konca augusta 2016. Predtým, potom, prosím, odošlite snímky na svoju smartphone ako prvé, a potom použiť instax ZDIEĽAŤ aplikácie tlač z instax ZDIEĽAŤ SP-3.

Stiahnuť Zadarmo "instax ZDIEĽAŤ" Z App Store Alebo Google play

Nové používateľské rozhranie a funkcie pre lepšiu použiteľnosť.

Poznámka:

Telefóny Android™: Android Nainštalovaný s Ver. 4.0.3 alebo neskôr a Google Play.

iphone: Nainštalované so systémom iOS Ver. 8.0 alebo neskôr. Niektoré typy telefónov, ktoré nespĺňajú vyššie uvedené podmienky nemusia byť kompatibilné s instax ZDIEĽAŤ aj v prípade, ak aplikácia je nainštalovaná.

Prístup instax ZDIEĽAŤ webové stránky pre najnovšie informácie o systémových požiadavkách. Farebné variácie

Funkcia 2: High-rýchlosť tlače

High-rýchlosť tlače v 13 sekúnd

Nové laserové expozície systém dosahuje rýchlejšie tlač čase 13 sekúnd z tlače prenos dát do tlačový výstup.

V rovnakom čase, tlač hluku je nižšia, ktorý robí vaše tlač skúsenosti oveľa zábavnejšie

Vynikajúca kvalita obrazu

High definition & vysokú kvalitu obrazu ideálny pre fotografie,

Vysoké rozlíšenie s potlačou pixelov 800 x 800 bodov a 318 dpi jasne ukazuje podrobné gradácie a výrazoch tváre plnej dĺžke portrét, znaky, materiály, atď.

*instax technológia vyniká vo farbe rozvoj a zachovanie

Do instax systém vyvíja farby dodaním na svetlo, aby pigmenty a výrobu chemických reakcií.

Znižuje poškodenie farieb a ostrosť spôsobené starnutím, ktoré dokazuje vynikajúcu stabilitu obrazu, rovnako ako striebro-halogenidová fotografické výtlačky. Moje šablóny (SP-3 iba)

Pridať text do fotografie

Funkcia 3:

Rôzne šablóny sú k dispozícii Split

Split jeden obrázok do dvoch

Koláž

Reálnom Čase Šablóny

Keď vyberiete možnosť "Reálnom Čase Šablóny" a fotografovanie, dátum, miesto, počasie, teplota a vlhkosť, sú uvedené v ráme. Keďže nie je možné vytvoriť kópiu z tejto šablóny, foto bude jeden a len vo svete.

Obmedzené Šablóny

Každý tlač je očíslované, takže to vyzerá ako obmedzené, položka. Pamäť spoločnú s ľuďmi, ktoré si vážime bude ešte cennejšie.

Sociálne média

emplate na tlač obrázkov nahratých na sociálne siete (SNS) služby. S profilovou fotografiou a počet rád uviedol, tlač ponúka skvelú zábavu v tandeme s SNS.( instagram, Facebook, Google, Fotografie,Weibo, flickr, Dropbox )

Štandardné Šablónu

Jednoduché instax rám robí fotografiu vyniknúť.

Funkcia 4: Filtre pre viac tlač zábavy! Vlastný Filter

farebný filter

Fujifilm Inteligencie Filter

V Fujifilm Inteligencie Filter používa optimálne technológie spracovania, Obrazu Spravodajských™, ktorý je založený na Fujifilm je 80 rokov skúseností a neustále sa rozvíjajúcej know-how. Technológia dáva reálne výsledky - napríklad, oživiť fotografie, ktoré sa ukázalo ako príliš tmavá.

Funkcia 5: Zase obrázky, ktoré si vzala so digitálny fotoaparát do instax vytlačí na mieste!

S FUJIFILM digitálne fotoaparáty, môžete urobiť instax vytlačí zaslaním snímky priamo z fotoaparátu do "instax ZDIEĽAŤ".

Teraz môžete zdieľať obrázky, ktoré si môžete dosiahnuť iba vtedy, digitálne fotoaparáty, ako sú deti a pet snímky na kratší expozičný čas, alebo potraviny a kvetinové obrázky rozmazané pozadie, tým, že im do instax vytlačí, na mieste.

Kompatibilné modely, X-E3

X-T2/X-T20/GFX50S(Firmware kompatibilný so SP-3 bude k dispozícii na konci novembra)

X-Pro2/X-T1/X100F(Firmware kompatibilný so SP-3 bude k dispozícii na konci decembra)

Špecifikácia: Značku: FujiFilm

Farba: Čierna / Biela (Voliteľné) Nahrávanie metóda: 3 farby expozície s OLED Film: FUJIFILM Instant Film "instax NÁMESTIE" (Nie je Súčasťou) Veľkosť Obrazu: 62 mm x 62 mm /2.4.x 2,4 palca Podporované veľkosti obrazu: 800 x 800 bodov Tlač rozlíšenie: 12.5 bodov/mm (318 dpi, 80 μ mdot ihrisku ) Tlač úrovniach: 256 úrovní za farieb (RGB) Rozhranie Standard compliance: IEEE802.11b/g/n,Prevádzková frekvencia: 2412 MHz až 2462 MHz (11 ch) Podporovaný formát obrazu: JPEG, PNG Printeing čas: záznam Obrazu - foto výstup (Zdroj von), Cca. 13sec . Približné tlač kapacita: Cca. 160 výtlačkov (na základe našich testovacích podmienkach), *sa Líši v závislosti na podmienkach používania. Spotreba energie: 3 W Napájanie: NP-50

Čas nabíjania : Cca. 3 hodiny (Mení sa v závislosti od zostávajúceho nabitia batérie úrovni )

Operationg teplota: +5 °C do + 40°C / +41°F až + 104°F (bez kondenzácie)

Položka Veľkosť: 116 mm x 130.5 mm x 44.4 mm (s výnimkou projekcie)

Hmotnosť: 312g (Bez batérie a film pack)

Balenie Obsahuje:

1 x Instax Zdieľať SP-3 SQ Tlačiarne ( Čierna / Biela )

1 x Micro USB kábel

1 x Feritové jadro

1 x užívateľská Príručka

Poznámka: Špecifikácia a vzhľad produktov sa môžu meniť bez predchádzajúceho upozornenia. Môžete pripojiť až 8 zariadení na tlačiareň. Avšak, nemôžete tlačiť obrázok z iného zariadenia počas tlače je v pokrok. Farba tlače sa môže zdať, ktorý sa líši od zobrazené na vašom prístroji. Farby skutočného produktu sa môže líšiť od tých, ktoré sa používajú v tomto katalógu dôsledku rôznych podmienok pre tlač. Apple a Apple logo sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a iných krajinách. App Store, je servisná značka spoločnosti Apple Inc. Google Play a Google Play logo sú ochranné známky spoločnosti Google Inc. Facebook a Facebook logo sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Facebook, Inc. Instagram je ochranná známka alebo registrovaná ochranná známka spoločnosti Instagram, Inc. Niektoré typy smartfónov, možno nebudete môcť posielať veľké veľkosť snímky v dôsledku ich limity bezdrôtovú komunikáciu. Niektoré typy smartfónov nemusí schopný vykonávať bezdrôtovej komunikácie prostredníctvom pamäťovej karty. Veľkosť snímky môžu mať vplyv na ostrosť a zrnitosť skončil tlače. V závislosti od veľkosti súboru a smartphone typu, bezdrôtová komunikácia môže trvať dlhý čas. Smartphone typu a streľba stav môže ovplyvniť farebný tón a kvalitu dokončených tlače. Hotové tlače sa môže líšiť od obrazu zobrazené na displeji smartfónu. Obrázky výtlačkov a smartphony, vytlačených v tomto katalógu sú simulované ty.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty