BETAFPV Beta95X V3 2,5 Palca 4S BWhoop FPV Závodné RC Drone F4 AIO 20A Letu Regulátora EOS FPV Fotoaparát 1106 3800KV Motora


Štítky: betafpv, striedavý motor, rc truck, konektor xt30, oxid drone rám, quadcopt, fpv motora, Striedavé, drone s 4k fotoaparát a gps, ls mini drone.

€156.63
 • Skladom
 • w52309 • Letecké Fotografie: Áno
 • Ovládanie Kanálov: 6 Kanálov
 • Číslo Modelu: Beta95X V3
 • Balenie Obsahuje: Fotoaparát
 • Typ Sviečky: xt30
 • Materiál: Plastové
 • Štát Montáž: Ready-to-Go
 • Controller Mode: MODE1
 • Čas Letu: Asi 4,5 min letu s 450mAh 4S batéria
 • Motorové: striedavý motor
 • Rozmery: 95 mm
 • Zdroj Napájania: elektrické
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Vekové Rozpätie: Grownups

Beta95X V3 2.5" 4S BWhoop FPV Racing BNF PNP RC Drone

Sme potešení oznámiť, že Beta95X V3, tlačné whoop drone je oficiálne povolený! Ako upgrade verziu Beta95X V2, to má úplne nový, tlačné dizajn a silnejšie konfigurácie, čím pilotov hladšie lietania zážitok! A čo viac, s vstavaným-in mount pre SMO 4K a nízke ťažisko a "tlačné-style" obrátený rám, Beta95X V3 Whoop Quadcopter dokonale zodpovedá za SMO 4K kamera, a dáva pilotov neuveriteľne stabilné a jasné 4K video zábery, zatiaľ čo v FPV letu!

DJI FPV okuliare môžu byť použité . Okrem toho, že sme tiež uvoľniť .

Guľka Bod

· Poď so vstavanou mount pre SMO 4K akčná kamera pre jednoduché out-of-the-box inštalácie, Beta95X V3 je vhodný pre SMO 4K akcia fotoaparát. Medzitým, drone ponúka napájací kábel pre SMO 4K, viac vhodné pre príkon.

· Beta95X V3 Whoop Quadcopter udržiava nízke ťažisko a ľahšie manévrovanie. Kombinácia s SMO 4K, piloti môžu získať stabilné & high-kvalitné video, zatiaľ čo v FPV letu.

· Prijíma úplne nové, inovatívne, tlačné dizajn rámu, Beta95X V3 je viac odolné a jednoduchšie na inštaláciu ako Beta95X V2. Medzitým, novo navrhnutý tak, tlačné whoop rám tiež prichádza s EVA penou polstrovanie dizajn, aby vám väčšiu bezpečnosť lietania.

· Vybavené F4 AIO 20A Špáradlo FC V4, 1106 3800KV motor, a D63 5-blade rekvizity, tento vysoko efektívny zdroj systém udržuje Beta95X V3 silnejší a menej hluku v lete. Pre batérie, odporúčame vám, aby ste pomocou BETAFPV získať najlepšie lietajúci skúsenosti.

· Centrovanie drone gravitácie tým, že obrátil-motor dizajn a top batérie miesto robí drone lepšie ovládateľné na dosiahnutie všetkých FPV freestyle triky, ako napríklad potápanie.

Ďalej zlepšuje šok zmiernenie systém eliminovať chvenie fotoaparátu, Beta95X V3 bude fotoaparát stabilný let, ktorý zabezpečuje pilotov môže zachytiť všetky krásne chvíle letu s stabilné a jasné video. Špecifikácia

· Položky: Beta95X V3 Whoop Quadcopter

· Hmotnosť: 99.1 g (bez batérie)

· Rázvor: 95 mm

· FC: F4 AIO 20A Špáradlo FC V4

· * Rám:

· Motory:

· Rekvizity:

· Prijímač Možnosť: Frsky upozornenie FCC/Frsky LBT/TBS/PNP

· Fotoaparát: Fotoaparát EOS

· FPV Fotoaparát Stupeň: 25°- 45°

· VTX:

· Kamera Montáž: Montáž

· HD Kamera Mount Stupeň: 5°- 45°

· Antény:

· Batérie: (Nie je vrátane)

· Nabíjanie Konektor: XT30

· Doba letu: Asi 4,5 min letu s 450mAh 4S batéria

BETAFPV SMO 4K Kamera

, high-ľahký stupeň akcia fotoaparát pre FPV hučí, že je vyvinutý BETAFPV & Insta360. SMO 4K kamera len váži 30 g a dokonale zapadajú na FPV hučí, a prináša pilotov mimoriadne lietania skúsenosti a silný vizuálny dopad. A čo viac, je takmer kompatibilná so všetkými druhmi FPV hučí ako micro cinewhoop Beta95X V3, 3-4 palca na ducted quad, 4-5in long-range FPV drone, a FPV pevné krídlo. To bude perfektné akčné kamery pre pilotov v hľadaní vysoko kvalitné video s FPV racing hučí.

Beta95X V3, Tlačné Rám

Novo navrhnutý tak, tlačné whoop rám - nielen stavia všetky kamery a batérie na hornej plošiny, robí ťažisko je priamo v strede drone, prináša najlepšie lietať funkčnosť, ale tiež dáva Beta95X V3 vysoká odolnosť, jednoduchá inštalácia a stručný

vzhľad. V porovnaní s Beta95X V2, tlačné auta, V3 rám je vyrobený z vysoko kvalitnej PA12 materiálu, čím viac odolné letu a bez strachu z poškodenia. Medzitým, je tiež prichádza s EVA penou polstrovanie dizajn, aby vám väčšiu bezpečnosť lietania.

Fotoaparát & VTX

micro FPV kamera je tiež poskytované na Beta95X V3 Whoop Quadcopter, prináša vysokú kvalitu videa a nízke rušenie RF. Okrem toho je vysoko-kvalitné 5.8 GHz VTX vrátane 25mW, 100mW, 200mW a 350mW. S 350mW výstupný výkon, piloti môžu lietať hučí až 600 metrov, aby preskúmala viac možností a zábavy.

FC & ESC

Beta95X V3 série whoop drone je vybavený vydala nové F4 20A AIO špáradlo striedavé FC, je veľmi znižuje hmotnosť a zároveň zlepšiť schopnosť ESC na jednosmerný prúd 20A, a prináša pilotov viac energie lietať Beta95X V3 quad! Medzitým, nové 20A FC V4 pridáva 2 pin konektor, porty pre DJI Digitálne VTX a Rx, len plug & play, menej spájkovacie práce potrebné, super jednoduchá inštalácia.

je určený pre ená inštalácie, a to prináša pilotov hladké letu! Medzitým, v porovnaní s , D63 5-blade rekvizity sú odolnejšie a silnejšie, ponúka pilotov vysokú účinnosť letu skúsenosti. Vybavené , prináša silnejší výkon a nižšiu hlučnosť, ktoré sa bude dať pilotov bezprecedentné lietania skúsenosti.

Na Beta95X V3 Whoop Quadcopter tiež prichádza s "rekvizity out" v predvolenom nastavení. Prečo potrebujeme "Rekvizity out" smer?

Predvolené Betaflight rekvizity smer, quadcopter poklesy, a "umýva out" v ťažkých zákrutách. S reverznou rekvizity alebo "rekvizity out", žiadne ďalšie ponárania aj tie najťažšie v zákrutách.

Package

· 1 * Beta95X V3 Whoop Quadcopter

· 1 * Gemfan D63 5-čepele Vrtúľ(2CW+2CCW)

· 1 * 20 mm FPV Mount Kamery

· 1 * Náhradné EVA Penové Pásky

· 1 * USB Adaptér Rady pre lesné hospodárstvo

· 1 * Producentov Kábel pre Prispôsobené Nahé Fotoaparát

Batérie a SMO 4K Kamera nie sú zahrnuté v balíku.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty