Pre audi A4L O5 A6L C7 B8 Ľavej Dverí Zamky Valec Auto Door Lock Valec s 1pcs tlačidlo A4L O5 A6L C7 B8 školenia zámok


Štítky: audi a6 počtom atómov uhlíka c7 výbava, CNORICARC, b8 uhlíka, piestové vw, a4 b6 batožinového priestoru, rs šport, 4 loga, a6 tuning, auto o5, a4 b8.

€13.68 €17.31
  • Skladom
  • w52393  • Zámok Typu: Auto Door Lock
  • Veľkosť: Land Rover Freelander Left Door Lock
  • Číslo Modelu: Land Rover Freelander Ľavej Dverí Zamky

pre audi A4L O5 A6L C7 B8 Ľavej Dverí Zamky Valec Auto Door Lock Valec s 1pcs tlačidlo A4L O5 A6L C7 B8 školenia zámok

Doprava letecky mail + počet koľají.

1.Všetky položky majú záruka 1year ,ak nejaké výrobné kvality problém ,môžeme opraviť alebo zmeniť nový zdarma na 1 rok. Po uplynutí jedného roka,

my môžeme dodať servis tiež účtovať základné poplatky.

2.Mohli by sme pripraviť produktov naraz pre zákazníkov okamžite zakúpiť. 3.Ponúkame technickej podpory a celoživotného služby po predaji.

1.Dodacia lehota je cca 3~5 dní DHL/UPS/FedEx/TNT,10 dní od EMS,20

dní od HK Post Air Mail alebo Singpore Príspevok. 2.Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa položka včas.Ako kuriér,počasie a miestne

vlastné,niekedy to bude odložené.Vaše pochopenie je veľmi vítané

3.Keď balík dorazí na miestnej vlastné,pls kontakt na vlastné asap a odovzdať tarify,poplatok depent na vašej krajine, ak si nemal platiť pre sadzobné,nemôžete získať balíček,a nebudeme opustiť balík,ak sa chcete vrátiť späť,mali by ste zaplatiť za shippment.

1.Výrobok je starostlivo zabalené do bavlna boxov pred jej odoslaním von. 2.Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa položka včas.Ako kuriér,počasie a miestne

vlastné,niekedy to bude odložené.Vaše pochopenie je veľmi vítané. 3.Pls nenechávajte nie dobrú spätnú väzbu než sa obrátite na nás.Sme vždy vytvoriť dokonalé služby pre našich zákazníkov po celý čas.Takže sľub je kľúčovým bodom v podnikaní.

4.Produkt bude starostlivo TESTOVANÉ,potom balený bavlna box, než bude odoslaná k Zákazníkovi.

Všetky naše výrobky majú 1 rok záruka.Že na to povedať.Ak model má nejaké problémy s kvalitou, že ste spokojní,pls neváhajte a pošlite ho späť k nám pre zmenu nový alebo opravu pre vás.To je naša práca,a robíme sľub.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty