Batériu pre Huawei P20 Česť 10 , 10 Lite , MPN Originál: HB396285ECW


Štítky: huawei honor 10 prachu plug, pravý p10 lite batérie, huawei p40, batéria p20 lite, huawey p20 lite, heuwai p20 lite batérie, p20 pro, batéria prípade extern p20 lite, batéria huawei p20, batéria huawei p10.

€11.41
  • Skladom
  • w52501  • Certifikácie Kvality: ce
  • Pôvod: ES(Pôvodu)
  • Originál alebo Nie: Kompatibilné
  • Kapacita batérie(mAh): 1301mAh-1800mAh

Funkcie: Zostať v spojení s rodinou a priateľmi dostať extra batéria dnes. Nabíjanie náhradnej batérie bez mobilného telefónu. Najlepšie všeobecné náhradou za originálne batérie s porovnateľnými pohotovostný čas a rozhovor. Priamo z našej výroby. Veľké, veľké zľavy, vysoko nákladovo efektívne. Vstavaný vnútorné mikročip zabraňuje prebitiu a predlžuje životnosť batérie. Prejsť factory bezpečné test, zabezpečenia kvality, Skvelú ponuku s vynikajúca kvalita zaručená. Prevádzková teplota: -15 °C ~ + 50 °C Typ: Generické

Údržba batérie Nenechajte batérie vlhký alebo do vody. Nedávajte batérie na plný výkon po dlhodobú údržbu. Nevyžadujú vonkajších síl alebo pádu z batérie výšky. Nedávajte batérie tepla alebo ohňa, inak hrozí nebezpečenstvo výbuchu. Nepoužívajte zlé nabíjačky, vyhnúť sa poplatok nespokojnosť alebo poškodenie batérie. Č keychains, mince, náhrdelníky a iné kovové výrobky, obráťte sa na batérie, aby nedošlo k podozreniu z skratmi.

Použite Náš batéria sa dodáva s malú alebo žiadnu moc, tak to musí byť úplne nabitá približne 4 - 6 hodín pred prvým použitím, telefón musí byť vypnutý. Svetelný signál nemusí vždy znamenať plnom zaťažení. Ale batérie bude na plnú kapacitu po 5-10 cyklov úplného nabitia a vybitia. Úplné nabitie (keď je telefón zapnutý) a skončenie sa predĺžila životnosť batérie. Prevádzkový čas batérie závisí od podmienok, ako sú: sila úrovni prenosu signálu (vzdialenosť medzi telefónom a základňovej stanice), sieťové parametre stanovené prevádzkovateľom.

Kompatibilné s: EML-L29 COL-AL00 Huawei P20 Huawei Honor 10 Huawei Honor 10 Lite


Napísať recenziu

Súvisiace produkty