Izolácie Meter DC Digitálny Voltmeter Ammeter DC Napätie Prúd Meter Izolované Napájanie LED Displej VA Dvojaký Meter Multimeter


Štítky: dc meter, ammeter volt, 12v batérie, indikátor meter rozchod, aktuálne meter, va meter, amper volt na meter, icl7135, dc va meter, amp voltmeter, v merač dc digital.

€7.58
 • Skladom
 • w52628 • pracovná teplota: -10~+50 stupňov
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Funkcia: izolované napájacie
 • Číslo Modelu: YB4835VA-DC
 • Pracovný tlak: 80~106kPa
 • Certifikácia: ŽIADNE
 • Typ Displeja: LED,Červená pre Napätie,Zelená pre Súčasné
 • Rozsah Merania: DC0-100V/300V/600V
 • Zdroj Napájania: DC
 • Rozmery: 70x39x40mm
 • Prevádzková Teplota: -10~+50 stupňov
 • Trieda Presnosti: 1%+/-2 číslic
 • Názov Značky: YB
 • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
 • Montážny rozmer: 68x38mm

************************************************************************************************************************************************

Izolácie Meter DC Digitálny Voltmeter Ammeter Napätie Prúd Meter Izolované Napájanie LED Displej VA Dvojaký Meter Multimeter

Upozornenie:

1, 999mA, 2A, 5A, 10A, 20A,vypínacia je postavený v roku.

2,Viac ako 20A ,musíte použiť vypínacia do práce,aj o 0,1 A, alebo to bude spálené.

3,Viac ako 20A,vypínacia nie je postavený,musíte ho kúpiť samostatne.

(1)Ak máte shunt , prosím, na vedomie svoj vypínacia špecifikácia (norma je 75mV, ak žiadne poznámky, všetko podľa 75mV dodávky)

(2)Ak nemáte shunt, prosím, aby príslušný shunt, nebudeme oznámenie v čase prepravy.

4,Pretože 24V batéria plný plávajúce napätie môže byť viac ako 30V, takže "nie," odporúča priame použitie 24V batéria.

5,V týchto okolností, dôrazne sa odporúča zvoliť: izolácia meter (izolované napájacie meter) :

(1) Ak dva alebo viac metrov sú nainštalované v prístroji. (2) nemôže byť oddelené napájanie.

Technické Parametre:

Napájacie napätie: 1, Štandardné meter :DC3.5 ~ 30V(Poznámka:maximálne vstupné napätie nesmie prekročiť 30V, alebo byť spálené.) 2, Izolácie meter :DC8-18V Prevádzkový prúd: 1, Štandardné meter : 2, Izolácie meter :

Režim displeja: 0.39 "LED, Červená pre napätie,Zelená pre súčasné

Rozmery: 70 × 40 × 30 mm

Inštalácia otvorenie: 68 × 38 mm

Meranie rýchlosť: ≥ 500mS / čas

Presnosť merania: 1% (± 2 číslice)

Funkcie: rozdiel bewteen štandardné meter a izolácie meter :

(1) Štandardných meter: negatívne napájania a testovanie strane sú pripojené. Je potrebné nezávislé napájanie.

To nemôže byť dovolené viac ako dva metre použiť jeden zdroj.

(2) som solation meter: negatívne napájania a testovanie strane nie sú pripojené.

Sú izolované. To môže byť dovolené viac ako dva metre použiť jeden zdroj.

Široký napájanie rozsah, zmeňte polaritu ochranu. Displej napätie a prúd na obrazovke súčasne.

Použite SMT technológie,tak konzistencia je veľmi dobrá. S zadný kryt,bezpečné ,spoľahlivé a prachotesný.

Desatinnej bodky automaticky posunie.

W i-tej napätie kalibrácia potenciometer, aktuálne kalibrácia potenciometer, môžete kalibrovať sami. T on tolarance je úplne existovať.

Dobrý anti - interferencie schopnosti, ukazuje, obnovovacia rýchlosť. S päť vodičov,pripojenie je vhodné,použiť na monitorovanie napätie batérie,môže byť použitý aj na iné produkty.

Spôsob pripojenia: Tento merač je vybavený päť vodičov, vyhľadajte, prosím, odborníkov v prísnom súlade s týmito schéma zapojenia, ak akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte zákaznícky servis. Meter napájanie: dve-drôtené svorky Čierny vodič: Negatívny napájania. Červený vodič: Kladné napájanie.

T esting strane : tri-drôtené svorky COM : Test spoločné terminálu( COM je commond negatívne z voltmeter a ammeter) V + : Test pozitívny napätie vstupný A + : Test pozitívny aktuálny vstup. To môže byť len pripojiť zaťaženie negatívny a výkon záťaže negatívne, ako je uvedené nižšie.

Vhodné pre "20A alebo menej",nie je potrebné a vypínacia:

Vhodné pre "viac ako 20A ,musí potrebovať vypínacia:

Pracovné podmienky:

Prevádzková teplota: -10 ~ +50 ℃

Prevádzková vlhkosť: 10 ~ 80% (bez kondenzácie)

Pracovný tlak: 80 ~ 106kPa

Slnko expozície: žiadne priame vystavenie

Zásielky: doprava po celom Svete. (S výnimkou niektorých vzdialených krajín a APO/francúzskej polynézie), zabezpečíme vám zásielku čo najskôr, ako môžete dokončiť vašu platbu. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa musia zhodovať dodaciu adresu. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. Služby tranzitný čas je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky.To sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. Ak ste nedostali vašu objednávku po uplynutí 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovania vašej objednávky a získať späť čo najskôr. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! Dodacia Lehota:

Návrat&Vrátenie peňazí: Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu prijatia. Ak položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, bude považovaný za používaný a nebudeme VÁM SĽUBOVAŤ NÁHRADY ALEBO VÝMENY na vás. Nie sú žiadne výnimky! Prepravné náklady, je medveď tak sa predávajúci a kupujúci v pol. Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom obale a musíte nám poskytnúť prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaše ID objednávky. Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, Po oboch kupujúci a predávajúci zrušiť transakciu z www.ultralux.sk. alebo si môže vybrať, či sa majú náhradu. Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt nie je, ako inzeroval.

Spätná väzba: Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležitá. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne predtým, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli vykonať do vašej spokojnosti. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich.Vďaka za vašu podporu!


Napísať recenziu

Súvisiace produkty