10pc Vidieť-cez Dlhé Čisto Rastlinných vlákien ryžový Papier Maľovanie Kaligrafie Sumi-e


Štítky: obyčajný prejdite papier, atrament sumi, decoupag papier, zdobené decoupage papier, e ink, papier ryža, kaligrafia papier, sumi, e papiera, formy ryža.

€8.90 €9.88
  • Skladom
  • w599  • Množstvo:
  • Číslo Modelu: Maľovanie Kaligrafie
  • krajina pôvodu:
  • Použitie:
  • Názov Značky: TRI KRÁLIKY

Popis:

1.Množstvo: Nepovinné 2.Veľkosť; Voliteľné

3. Papier pohlavie: Polovica Shuen Polovica Zrelého

Známy ako "dragon-oblakoch" papiera, to je priesvitné biele, PH neutrálne a archívne, funguje s väčšinou na báze vody umenie médií, vrátane akvarelov a tekutín akrylátov. Semi-veľké, odoláva krvácanie a ukazuje, farba skvele, vhodné pre maľovanie krajiny, zvieratá, rastliny a kvetiny, atď. To je veľmi odolná pre split kefa maľovanie, maľovanie prstom, mokré umývanie, montáž a marbling techniky. Ideálny pre maľovanie štetcom alebo sumi-e, a tiež dobré pre Kaligrafie, Montáž, Čistenie, Lisovanie, Kite, Lucerna, Okno Krytiny, koláž a pod.

Dragon surovín na podporu skvelé kože, moruša, drevná buničina predovšetkým.Kniha je ako zem-sklo priesvitné, vyrobené z papiera vlákniny textúry bodov dvoch študijných, flexibilita je dobré, silné napätie, hladkosť je vysoká, papier má biele a ponuky, farba a lesk sa nemení. Je pol života polovice zrelé triedy. Používa sa prevažne pre kaligrafie malé potreby, maľovanie, tiež široko používané v čaj balenie, čaj, koláč, potravín, liekov materiálov, ženšen, velvet antler, potraviny, baliaci papier a iné druhy balenia špeciálny papier a proces, knihy, svietidlá a dáždnik priemysel, komín, papier ventilátor, kite, moistureproof hmyzu-odolný, remeselná výroba obalov, presné elektronické balenie, plavidlá darček box balení.

Okrem toho, je tiež použitý v Windows antickej budov, dvere, obrazovky.


Liz Spnz
2021-01-11
5/5
ty
Aktros4370
2020-09-23
5/5
I do not really know about rice paper, but I liked this one. Translucent, convenient to draw on it. Packed well, twisted by a roll. The only thing that one edge is less even than the other is not critical, but still. The delivery is somewhat delayed, the parcel is overcrowded in different cities, but after 32 days, I still have it.
Txasha5791
2021-01-15
5/5
Very good

Napísať recenziu

Súvisiace produkty