Permalloy 600: 50 nízke frekvencie signálu transformer posilnil 9.12 krát zvukový izolant s tienenie


Štítky: tv flyback transformer, el84 trubice, toroid transformovať, ťuknite na položku transformer, permalloy transformer, audio transformátor trubice, el84 transformer, 300b, audio transformátory, 600 ohm audio transformátor.

€18.65
  • Skladom
  • w691  • Fáza: Jeden
  • Cievka Štruktúrou: Toroidné
  • Číslo Modelu: 600
  • Cievka Číslo: Autotransformer
  • Režim Chladenia: Suché
  • Použitie: Audio
  • Transformer category: Elektronický transformátor

Nízke Frekvencie Signálu Oddeľovací Transformátor z Permalloy s 9.12-násobne Zvýšiť Napätie 600:50

Dovezené permalloy materiál vinutia, nízka frekvencia Napätie Krok-up transformátor, Filterable Odstránenie AC Hluk, Rušenie Boost 9.12 krát , Účinne zvýšiť napätie. Používa sa v rôznych nízka frekvencia Napätie vzrastie tlak Použitie. Nameraná hodnota je označená na transformátore. Medené fólie tienenie

Obsah niklu je 8. 0% Dovážané materiály pás vysoká magnetická vodivosť nikel materiál je preraziť a rez. To je kladený na vysokú rýchlosť úder stlačte a pečiatkou so špeciálnym volfrámové ocele zomrieť pri vysokej rýchlosti. Je dať vo vodíkovej peci po zložité procesu tepelného ošetrenia. To je rustless a odolné proti korózii a môže byť použitý na dlhú dobu.

Na permalloy list je biele, lesklé a reflexná, a môže byť uznaná na prvý pohľad. Veľkosť železného jadra: 25.5 mm dlhé, 19 mm a 7 mm zásobník hrúbka , Transformátor Film s hrúbkou len 0.16 mm nad Grafom. Vysokú čistotu kyslíka-zadarmo medi smaltovaný drôt vinutia robí ideálny prenos signálu.

Transformátor je označené namerané hodnoty a parametre sú vybrané na predaj. Parametre z NÁS HP 4262A LCR most merania.

Transformátor bol testovaný a hodnoty odporu a indukčnosti sú vyznačené na transformátor na zabezpečenie normálnej primárnym a sekundárnym vinutím, č otvorený okruh, skratu a úniku, a žiadne uvoľnenie piny transformátora.

Permalloy Štít kryt pripojenie doska takto,

Externé okrem permalloy transformer Dvojitý tienený medený-á železa kryt a okrúhly kryt Transformátory a štíty sú zvárané na dosky s obvodmi účinne izolovať suché končí.


Momo Is Me
2020-09-05
5/5
Поставляются не установленными на плату. Выглядят надёжно. Доставка до Москвы - 2 недели.
Myaha 30
2020-11-10
5/5
The product corresponds to the description.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty