4 Čepeľ Univerzálny Krb Ventilátor Tepla Powered Sporák Ventilátor Pre Dreva Denník Horák Krb #W0


Štítky: elektrický krb ohrievača, elektrický krb vložiť, bey čepeľ, bioetanol krb, deactivators, kameň, drevo, kachle, ventilátor sporák, 4 tepla powered sporák ventilátor, oheň, ohnisko, bioetanol.

€4.53 €8.24
  • Skladom
  • w750  • Materiál:
  • Druh: Iné Krby
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Inštalácie: Voľne stojace
  • Certifikácia: CE
  • Veľkosť: -
  • Použitie: Vnútorné
  • Číslo Modelu: -

Funkcie:

1. Inovovaný 5-lopatky ventilátora: Poskytnúť väčší objem vzduchu, takže je najúčinnejší spôsob, ako vykurovať miestnosti z kachlí. Široko používaný v kachle na drevo, plynové sporáky, kachle na pelety, atď. Súčasťou elektromagnetického teplomer môžete sledovať teplotu sporák.

2. Nie sú potrebné žiadne batérie alebo hlavné napájanie: Na thermoelectric modul môže byť použitý ako malý generátor napájanie do motora ventilátora. Fanúšikovská základňa a čepele sú vyrobené z anodizovaného hliníka, ktorý je proti korózii, opotrebovaniu a prichádza s dobrou tepelnou vodivosťou.

3. Tichý chod: Rozptýliť teplo po miestnosti, zvýšenie teploty s nízkou úrovňou šumu, zlepšenie obehu horúceho vzduchu, prinášať väčšie pohodlie a zníženie spotreby dreva v sporák. Viac stabilné a šetrné k životnému prostrediu.

4. Prehriatiu ochrana: vstavaný bimetalického pás v spodnej časti kachlí ventilátora je navrhnutý tak, aby sa mierne zvýšiť okraj ventilátora, keď je v blízkosti maximálna prevádzková teplota na ochranu motora a thermoelectric modul. Odporúčaná teplota povrchu je medzi 122°F-644°C (50°C-340°C), a konverznú účinnosť je najvyššia, keď teplota dosiahne okolo 200°C. (Používané na drevo, kachle krbové ventilátor)

5. Dva štýly: trojrozmerný ploché štýl môže byť voľne umiestnené na krb. Na stenu rúry typ sa používa pre 5-6 palcový odpadových rúr, aby vyhovoval vašim potrebám.

Špecifikácia:

603 byt typ:

Názov: Krb Ventilátor

Materiál: hliník

Objem vzduchu: 180-210

Čepele: 4 čepele

Rýchlosť vetra: 1100rpm

Hluk ≦25dB

Pracovná teplota: 60-350 ℃

Čepeľ farba: black/gold

Veľkosť: dĺžka x výška: cca 135*103*197mm/5.31*4.06*7.76 palec

Hmotnosť netto: o 0.62 kg

Darčeková krabička veľkosti: 186*139*218mm

603 spony:

Názov: Krb Ventilátor

Materiál: hliník

Objem vzduchu: 160-210

Čepele: 4 čepele

Rýchlosť vetra: 1200rpm

Hluk: ≦35 db

Pracovná teplota: 55-350°c

Čepeľ farba: čierna

Veľkosť: dĺžka x výška: cca 170*130*170 mm/6.69*5.12*6.69 palec

Čistá hmotnosť: cca 0,60 kg

Darčeková krabička veľkosti: 205* 155* 205 mm

Veľkosť svorky: 160-110 mm, vhodný pre 5-6 palcová rúra, sporák ventilátor

Teplomer:

Ľahko miesto: magnet na zadnej strane môže umiestniť tieto pece odpadových teplomery na hornej alebo bočnej strane pece. Sporák trubice teplomer je vhodný len na jednej stene komína, prosím, nainštalujte ho priamo na mreža.

Teplotný rozsah: meranie teploty v rozsahu týchto odpadových teplomery je 100-900°F/100-500°C, ktorá môže poskytnúť presné meranie teploty hodnoty a je ľahko čitateľný cez veľkú dial.

Efektívna práca: hromadenie kreozot, najlepší výkon a prehriatiu čas sú zaznamenané na číselníku sledovať a optimalizovať efektívnosti práce pece, aby sa zabránilo poškodeniu kachlí/krb/kachle ventilátor z dôvodu prehriatia.

Výber materiálu: Použitie hliníka dial, bimetal senzor, mosadz ukazovateľ, kovová rukoväť, krb ventilátor je robustný a ľahko ovládateľný, a môže poskytnúť dobré pece monitorovanie teploty pre váš domov.

Čo dostanete: magnetické krb teplomer vám poskytuje 1 balík, ktorý môžete dobre ovládať pece teploty, a to je dosť splniť vaše denné použitie potreby.

Výhody:

1. Uložiť paliva, ventilátor rozvádza teplo z pece s cieľom poskytovať lepšiu účinnosť paliva;

2. Self-generácie-č plug-žiadne batérie;

3. Tichá prevádzka;

4. Začať sám od seba, upraviť rýchlosť a zastaviť;

5. Jednoduchý a štýlový dizajn.

Poznámky:

Najlepšie pracovná teplota je 80-250℃ (176-482F). Neprekračujte 350°C. odporúča sa používať teplomer na sledovanie teploty, aby sa zabránilo poškodeniu komponentov z dôvodu prehriatia. Ak fanúšikovská základňa je ešte horúci, nikdy umiestnite ventilátor na nechránený povrch. S výnimkou v prípade núdze, nie je doporučené pre pohyb ventilátora počas používania. V tomto prípade, nezabudnite nosiť rukavice, aby sa zabránilo popáleniny alebo poranenia rotujúce čepele. Pri použití ventilátora, udržať všetky prekážky preč. Uistite sa prosím, že deti a domáce zvieratá sú pod dohľadom okolo sporáka a elektrický ventilátor. Východisková teplota je 50°C. Keď teplota stúpa, ventilátor bude točiť rýchlejšie, a keď teplota klesne, ventilátor otáča nadol. Po palivo horí, fanúšikovská základňa sa ochladí, spolu s chladenie stave.

Balenie Zoznam:

1*Krb Ventilátor


Napísať recenziu

Súvisiace produkty