Vysoko Kvalitný ANTÉNNY Ultrazvukové Vákuové Telo Chudnutie Masáže 80K Kavitácie Body Shaping Krásy Stroj


Štítky: studená chudnutie stroje, cavit, kavitácia stroj ultrazvukové, zníženie obsahu tuku stroj, rf, obchodné vákuum, lipo laser, vacuumzakken, prenosný ultrazvukový kavitačný stroj, vibrátor s spermií.

€194.56
 • Skladom
 • w853 • Zdroj Napájania: US
 • farba: Biela
 • Štandardné Napätie: 220V
 • Výrobný proces: Stroj Vyrobený
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Funkcia: 6in1
 • Číslo Modelu: Cavi-Maša RF
 • Názov Značky: Magic Belle
 • Materiál: Plastové

Unoisetion Kavitácie

S kolektívnym silné zvukové vlny hlavu, unoisetion silné zvukové vlny 40000HZ môžu byť emitované na vibrovanie tukových buniek na najvyššiu rýchlosť a vytvárajú početné vákuové vzduchových bublín vo vnútri a mimo tukových buniek, robustly vplyv na tukové bunky na generovanie introvertný, výbuch a rozpadnúť triglyceridov do glycerolu a voľných mastných kyselín. Potom RÁDIOFREKVENČNÉ vlny na frekvencii 1MHZ sa používa pre odsávanie integrovaný glycerol a voľné mastné kyseliny cez hepatoenteral obehu. Nakoniec, vákuové RF a energie elektródy sa používajú pre určenie polohy a sprísnenie tuku. Z fyziky je známe ako "kavitácie". Micropore introvertedblast vo vnútri a mimo bunky môže viesť k zvýšeniu molekulárnej pohybu a vyššiu energetickú úroveň a tým sa konečne spôsobiť tukovej bunky roztržka a tam dosiahnutie účinkov telo budovanie a chudnutie.

Vákuové RF Fotón

Vákuové RF prijíma najmodernejších high-rýchlosť turbíny negatívny tlak technológie a inovatívne troch-dimenzionální konverzné technológie,ktoré kombinuje s mikropočítačový čip kontrolované patent navi osi, a má anti-geocentric prilákať účinok na kožu.Pritiahnutie a von šírenie fibrillar spojivového tkaniva rôznych cortices, cez rytmická masáž a účinne odbúrať podkožný tuk a znižuje celulárnej tkaniva, hromadenie tuku, využívania patentov pre masáž hlboko navi rôznych častiach tela, aby sa tukové vrstvy v dermis, curium a podkožného a uvoľnenie micro-cievnych lymfatických ciev súčasne, podpora metabolizmu a aby sa tukových buniek v pasívny pohyb tukových kyselín, a to aj v rámci bunky toxínov, tiež byť vyradený z lymfatického systému in vitro, na detoxikáciu zvýšiť funkciu viac ako štyrikrát. Môže byť vykonané ručne alebo akékoľvek iné nástroje nemôžu dosiahnuť perfektné výsledky. Zároveň pleť je viac pružná a lesk. To je "zdravé telo socha riadenia" expert.

Pre telo chudnutie Vaccum+RF tuku-výbuch stroj môže podporiť metabolizmus tkanív,odraziť sa celulitídy, ktoré tvoria tuk granule v rôznych hĺbkach a šokujúce, aby výskum energie jadrovej syntézy, a najhlbšie receptor môžete získať granule do 3 CM hrubé kože, a rýchle rozšírenie a rýchle vykurovanie bunkovej steny, ktoré prekračujú elastické limity a vzniká buniek rozbité, takže spaľovanie mastných kyselín v rovnakom čase rozdelené na banku, nie len horiace konzumáciu mastných kyselín, ale aj viac priamo vyprázdňovanie tak rýchlo znížiť veľkosť granule

RF bipolárna

A Bipolárna lifting tváre je non-chirurgickej, non-invazívnej kozmetické technika, ktorá bezpečne a účinne zlepšuje zdravie a vzhľad pokožky.A Bipolárna tváre zdvíhacie využíva technológie, vyvinuté v zdravotníckych a fyzioterapia polia ak chcete aktivovať kožu prirodzenú chemikálie zodpovedné za zdravie a vitalitu. A RF Bipolárna tváre zdvíhacie poskytuje spĺňa estetické výsledky s menej riziko vzniku vedľajších účinkov v porovnaní s tradičnými face lift. A RF Bipolárna tváre zdvíhacie postup je preukázateľne bezpečné a efektívne, prináša výsledky za zlomok nákladov na tradičné postupy.

To môže odstránenie vrások a utiahnite kože, bielenie a hebkú kožu, scvrknuté pórov, rozptýlil black eye zásuvky, puzdro a vrana-nohy, odstránenie žltá pokožka, odstránenie edém tváre, odstránenie tvár toxín, lifting tváre, urýchliť vylučovať pleti, krku starostlivosti, odstránenie krku vrások, utiahnite a bielenie kože.

Funkcia

1. Obvod a Redukcia Celulitídy

2. Telo Tvarov a Chudnutie

3. Brušný tuk, odstránenie, chudnutie, tvarovanie tela

4. Omladenie pleti, skin tightening,odstránenie vrások, face lift

Veľké Vákuum VF Sonda: Brucho/Nohy, odstránenie celulitídy, Formovanie Dvojité S Pás, Bagrovanie lymfatických späť-- Relax späť svalov, Masáž Ramien,Utiahnite Spodnej Pokožky.Shap Spodnej Časti.

Middel Vákuové VF Sonda:Celá Ruka Odstránenie Celulitídy, Krku, Svalov Relax pre zlepšenie Mozgovej krvný obeh.Tvár Utiahnite.

Malý Vysávač VF Sonda: Tvár/ oči v širšom okolí/na čele Pokožky Utiahnite, V tvári Tvarovanie .

Zoznam balíkov

1 x hlavné stroj

1 x unoisetion kavitácie rukoväť

1 x veľké vákuum RF fotón rukoväť

1 x stredný vákuové RF fotón rukoväť

1 x malý vysávač RF fotón rukoväť

1 x RF bipolárna rukoväť

1 x držiak

1 x power line


Napísať recenziu

Súvisiace produkty